داستان من...

فائقه نامور

سلام من فائقه نامور، متخصص وردپرس، سئو و تولید محتوای سایت هستم. ورود من در دنیای وب از سال ۸۶ (سال دوم دانشگاه) با کارآموزی برنامه نویسی PHP در شرکت آوا افزار شیراز در کنار خانم عسل مرزبان شروع شد، در سال ۸۹ بعد از فارغ التحصیلی از رشته‌ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار با توجه به علاقه‌ای که به کدنویسی داشتم، در شرکت نگارستان کیش (پیمانکار اسکله‌ی نفتی جزیره کیش) به عنوان برنامه نویس استخدام شدم.

به دلیل علاقه به فریلنسری همکاری من با این مجموعه در سال ۹۱ به اتمام رسید. و با معرفی یکی از دوستان در دوره‌ی طراحی سایت با وردپرس، شرکت کردم و وارد دنیای وردپرس شدم. بعد از این دوره به صورت مرتب آموزش‌های مربوط به وردپرس را در اینترنت دنبال می‌کردم، و در دوره‌های دیگری مانند وبمستری، بازاریابی اینترنتی، کوچینگ کسب و کار اینترنتی، سئو، ایمیل مارکتینگ، کپی رایتینگ و … نیز شرکت کرده‌ام. و در این مسیر هنوز خود را یک یادگیرنده می‌دانم، و معتقدم همیشه چیزهایی هست که من نمی‌دانم‌.

ویژگی‌های شخصیتی من:

طبق تست شخصیتی MBTI وب سایت خودشناس، تیپ شخصیتی من INFJ هست! اما من این صفات را در خودم کشف کرده‌ام، من خواندن و نوشتن را خیلی دوست دارم، برای همین به خواندن کتاب علاقه‌ی زیادی دارم، و گاهی هم می‌نویسم، عاشق رنگ آبی‌ هستم، یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه‌ام ساخت پازل‌های بزرگ است، آدم کمال‌گرایی هستم، وسواس نظم دارم، به نتایج علاقه دارم، و سایر ویژگی‌های خوب! (هه)

پروژه‌های من:

در حال حاضر مدیر تیم تولید محتوای وب سایت سون لرن (برگزار کننده‌ی دوره‌های آنلاین برنامه نویسی در تهران) هستم.

رسالت من:

در این چند سالی که پروژه‌های مختلف طراحی سایت با وردپرس انجام داده‌ام، سایت‌هایی را راه‌اندازی کرده‌ام که حتی بعد از گذشت یک‌سال هیچ محتوایی در آن منتشر نشده است، و گاهی تا زمان تمدید هاست، متن‌های پیش‌فرض (لورم ایپسوم) روی آن قرار داشته است.
اما مشکل چیست؟ یک دیدگاه اشتباه این است که، بعضی از صاحبان وب سایت‌ها فکر می‌کنند، با راه‌اندازی وب سایت، بازدید کننده‌های زیادی به آن مراجعه می‌کنند، اما این اتفاق نمی‌افتد، در نتیجه داشتن وب سایت را برای کسب و کار خود مناسب نمی‌دانند. و برخی از آنها بعد از یک‌سال، هاست و دامنه‌شان را هم تمدید نمی‌کنند.
و  این شد که تصمیم گرفتم به صاحبان وب سایت‌ها در تشکیل تیم تولید محتوا و استراتژی محتوا و بازاریابی محتوا کمک کنم.

نرده‌بانی که من از آن بالا رفته‌ام!

من چه کارهایی می‌توانم انجام دهم؟

می‌خوام درخواست مشاوره بدم